Tamasha

بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدانها

بسیج نیروی کارآمدکشور برای همه میدانهاست

سخنان زیبا و پرمعنایی پیرامون بسیج و نقش انکار ناپذیر این نهاد مردمی در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی از سوی مسئولین و مقامات کشور در مناسبت های مختلف ایراد شده است .

بسیج نیروی کارآمدکشور برای همه میدانهاست

سخنان زیبا و پرمعنایی پیرامون بسیج و نقش انکار ناپذیر این نهاد مردمی در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی از سوی مسئولین و مقامات کشور در مناسبت های مختلف ایراد شده است .

 اما این سخن رهبر انقلاب : “بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدانها ” در عین سادگی تمام جوانب بسیج را به خوبی بیان می کند. در واقع هرجا در هر زمینه ای احساس نیاز شد نیروهای بسیجی با تمام توان پای کار بودند و نقش تعیین کننده خود را به خوبی ایفا نموده اند . 

آنجا که جنگ بود با حضور در صحنه های جهاد وپیکار با دشمن غداراز تمام هستی خود گذشتند ، آنجا که طرح ریشه کنی بیماری های فلج اطفال و سرخک بود دوشادوش برادرانشان در حوزه سلامت تلاش کردند ، آنجا که زلزله بود به یاری هموطنان مصیبت دیده شتافتند ، آنجا که سیل بود به کمک مردم گرفتار رفتند ، آنجا که دفاع از حریم اهل البیت بود افتخار مدافعان حرم را نصیب خود کردند ، آنجا که کار جهادی و محرومیت زدایی بود برای ساختن خانه ، مدرسه ، مسجد و … راهی اقصا نقاط کشور شدند،آنجا که طرح ویزیت رایگان بود برای ارائه خدمت به مردم سراز پا نشناختند .

هم اکنون هم که کشور با بحران بیماری کرونا دست به گریبان است چه در طرح غربالگری کرونا و چه در ضد عفونی اماکن و چه در اجرای دستور العمل های بهداشتی و منع تردد وسایل نقلیه یاریگر مدافعان مظلوم سلامت هستند و توقف در کارشان نیست .

بسیجیان دلاور و مرد همه ی میدانها هفته بسیج بر شما مبار باد . 

روابط عمومی شبکه بهداشت صومعه سرا  

بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدانها

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، مهندس قاسم پور شهردار و فرمانده پایگاه بسیج شهید رزاقی شهرداری طالقان در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج و وحدت بیان داشت: به یقین می توان گفت که یکی از عوامل و ارکان اصلی صلابت و استواری نظام جمهوری اسلامی ایران در ادوار مختلف دوران پرتلاطم ایران اسلامی، وجود پربرکت نهادی مردمی به نام

بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدانها

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، مهندس قاسم پور شهردار و فرمانده پایگاه بسیج شهید رزاقی شهرداری طالقان در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج و وحدت بیان داشت: به یقین می توان گفت که یکی از عوامل و ارکان اصلی صلابت و استواری نظام جمهوری اسلامی ایران در ادوار مختلف دوران پرتلاطم ایران اسلامی، وجود پربرکت نهادی مردمی به نام “بسیج” با درونمایه ای سرشار از ایمان و تقوای الهی می باشد که در مواقع حساس همواره وجودش مایه دلگرمی و آرامش مردمان این سرزمین است.

شهردار طالقان گفت: فراگیر شدن تفکر بسیجی در ادارات طالقان که همان اخلاص، ایمان به هدف، بالندگی و رشد آفرینی است ، حرکتی هم سو و مردمی را به دنبال دارد.

امروزه بسیج پرچمدار مقابله باظلم وبی عدالتی  وکلید عبور از بحران هاست .

الحمدالله به برکت وجود مقام معظم رهبری  تفکر بسیجی در کشور نهادینه  شده است و این تفکر بسیجی و حضور فعال بسیجیان در تمامی  عرصه های کشور دشمنان نظام را به زانو در اورده  وانها را ناامید کرده است  .

مهندس قاسم پور افزود: دستاوردهای علمی، فعالیت های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی، عمرانی و پیشرفت های نظامی هر کدام بخشی از بدنه جامعه را ترمیم  و تکمیل می کنند ولی  روح حاکم بر تمام بخش ها با تفکر بسیج ارتباط نا گسستنی میان اجزای نظام اسلامی را رقم می زند چرا که یکپارچگی اعضای گوناگون جامعه، ناشی از یگانگی آنهاست و همین تفکر بسیجی در حل تمامی مشکلات کشور گره گشا خواهد بود .

لذا لازم است کمیته هایی  برای ساماندهی  و بر طرف نمودن مشکلات در تمامی زمینه ها در قالب طرح های جهادی در شهرستان تشکیل گردد و زمانی که در راه خدمت به مردم قدرشناس طالقان با تمام وجود تلاش نماییم مردم هم به صحنه خواهند آمد و  قطع و یقین بخش عمده ای از  کاستی ها با مشارکت های مردمی و تفکر بسیجی برطرف خواهد شد.

بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدانها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا