اخبار

فرارو

فرارو

اخبار ایران، اخبار سیاسی، راهنمای بازار، ورزش، تصاویر خبری

فرارو

در حالی که عملیات جستجو و امداد در پی ریزش مرگبار مجتمع مسکونی در فلوریدا از روز پنجشنبه و به کندی ادامه دارد، هنوز سرنوشت ۱۵۶ نفر نامشخص است.

به گزارش فرارو، برخی از خانواده‌های افراد مفقود شده در حادثه ریزش مرگبار مجتمع مسکونی در فلوریدا، از عملیات جستجو و امداد به دلیل کندی آن ناامید شده و صبر خود را از دست داده‌اند؛ عملیاتی که به گفته مقام‌های آمریکایی به دلیل دشوار بودن آن، ممکن است چند روز دیگر هم ادامه یابد.

 مادر یک دختر ۲۶ ساله که جزء مفقودی‌های حادثه روز پنجشنبه در شهر سرفساید نزدیک میامی فلوریدا است، عاجزانه از مسئولان خواست کار بیشتری انجام دهند.

تعداد کشته‌شده‌های این فاجعه روز شنبه بعد از کشف یک جسد دیگر به پنج نفر رسید و در همین حال همچنان سرنوشت ۱۵۶ نفر نامشخص است.

دانیلا لوین کاوا شهردار میامی-دید در یک کنفرانس خبری گفت که اولویت اصلی همچنان ادامه عملیات جستجو و امداد است و افزود: امدادگران مقداری بقایای بدن انسان را پیدا کرده‌اند.

مقام‌های محلی همچنان امید دارند بتوانند شماری از افراد مفقود شده را زنده بیابند.

آتش‌نشان‌ها هم روز شنبه موفق شدند آتشی را که زیر آوار‌های این ساختمان ۴۰ ساله می‌سوخت، مهار کنند تا عملیات امداد با محدودیت‌های کمتری ادامه پیدا کند.

طبق گزارش‌هایی که پیش از این منتشر شده، سه سال قبل از سقوط مرگبار مجتمع مسکونی فلوریدا، یک مشاور ساختمانی با اشاره به ترک‌خوردگی و فرسودگی ستون‌ها و دیوار‌های محوطه پارکینگ این ساختمان ۱۳ طبقه و همچنین آسیب‌های وارد شده به سازه‌های بتونی زیر استخر آن، نسبت به لزوم تعمیر این موارد هشدار داده بود.

ساعت شش صبح روز پنجشنبه به وقت گرینویچ بخشی از یک مجتمع مسکونی در ایالت فلوریدای آمریکا فرو ریخت و ۵۵ واحد آپارتمانی تخریب شد. علت ریزش این ساختمان در عرض چند ثانیه هنوز به طور کامل مشخص نیست و در دست بررسی است.

منبع خبر

فرارو
fararu.com

مطالب مرتبط

ماهواره ردیابی موشک نظامی آمریکا به فضا رفت – خبرگزاری مهر

ماجرای ساخت‌و‌ساز عجیب و غریب در دل کوه + عکس

فایزر به دنبال مجوز برای تزریق دوز سوم واکسن کرونا

کپسول بویینگ برای دومین آزمایش پرتاب آماده می شود

از سراسر وب

دانلود فیلم نیمه شب در سوئیچ گراس Midnight in the Switchgrass 2021

۷ مورد از مرگبارترین حوادث ریزش پل در تاریخ

افزایش شمار تلفات جانی ریزش ساختمان در فلوریدا به ۲۸ نفر

برنامه سفر ترامپ برای به چالش کشیدن سیاست‌های بایدن

از افشاگری حادثه هسته‌ای چرنوبیل تا کشف زرادخانه موشک‌های بالستیک قاره پیما در چین +تصاویر

برنامه ترامپ برای بازگشت به کاخ سفید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا